Wolontariat na BUMWRO 2023 – zgłoś się już dziś

Bieg uniwersytetu Medycznego to nie tylko zawody sportowe, ale przede wszystkim wydarzenie społeczne o Integracyjnym charakterze zrzeszającym sympatyków biegania oraz wszystkich tych, którzy chcą promować zdrowy styl życia.

Podstawowym celem imprezy jest zwrócenie uwagi społeczeństwa na rolę zdrowego trybu życia, regularnych badań profilaktycznych oraz pozytywnego wpływu ćwiczeń fizycznych na zdrowie. Co więcej każdej z edycji BUMWRO towarzyszy charytatywna kwesta związana ze wsparciem dzieci z niepełnosprawnością oraz akcje towarzyszące.

W tym roku Bieg odbędzie się 30 września 2023r. (sobota) i już tradycyjnie będzie nieodłącznym elementem obchodów inauguracji nowego roku akademickiego.
Powodzenie tego wydarzenia zależy przede wszystkim od osób, którzy zechcą zaangażować się w jego organizację, dlatego serdecznie zapraszamy do pomocy poprzez udział w Wolontariacie BUMWRO 2023.
Działania Wolontariuszy polegać będą na pełnieniu dyżurów w Biurze Biegu.

W tej edycji Biuro zlokalizowane będzie w gmachu głównego budynku Wydziału Nauk o Zdrowiu przy ul. Bartla 5 i czynne wg niniejszego harmonogramu:

28.09. (czwartek) 15:00 – 18:00
29.09 (piątek) 15:00 – 20:00
30.09. (sobota) 07:00 – 15:00

Wszystkich zainteresowanych podjęciem wolontariatu prosimy o wypełnienie ankiety dostępnej pod adresem: https://forms.office.com/e/iYCaQpxgM4

W przypadku zgłoszenia się osób niepełnoletnich uprzejmie prosimy o posiadanie ze sobą niniejszego oświadczenia.

Lista zapisów będzie otwarta do 17 września.